O inwestycji
Relaks nad Stawem


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją mieszkaniową, kameralnego osiedla domów jednorodzinnych, w podwójnej zabudowie bliźniaczej, mieszczącego się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Nadarzyńskiej 2A.

Pragniemy zaprezentować Państwu koncepcję osiedla, które będzie nie tylko miejscem „do spania”, ale także, poprzez prostą, schludną architekturę, solidne wykonanie i niepowtarzalną aranżację otoczenia, da poczucie komfortu, relaksu i satysfakcji z faktu zamieszkiwania w tym miejscu.

Taka idea przyświecała nam od samego początku zamierzeń inwestycyjnych, tj. od pozyskania niepowtarzalnej działki o doskonałym położeniu komunikacyjnym, odpowiednim kształcie i powierzchni, z dodatkowym walorem przestrzennym w postaci stawu, umożliwiającego stworzenie wspólnej dla mieszkańców strefy wzajemnego kontaktu i relaksu. Przyjęliśmy zatem założenie, że funkcjonalna architektura, wygodny rozkład pomieszczeń mieszkalnych, nieobciążające nadmierną powierzchnią, a tym samym pracą, działki gruntowe, będą podstawą dobrego samopoczucia mieszkańców. To dobre samopoczucie mieszkańców chcemy zagwarantować  solidnym wykonawstwem budowlanym, kładącym nacisk na stabilność podłoża i  konstrukcji budynków, zastosowanie wysokiej jakości materiałów izolacyjnych i wykończeniowych, stolarki okiennej, drzwiowej itp.

Mamy nadzieje, że te wszystkie elementy naszego założenia inwestycyjnego, któremu z wyprzedzeniem nadaliśmy nazwę Relaks Nad Stawem,  przyczynią się do zbudowania w przyszłości mini społeczności mieszkańców, którzy uznają to miejsce za swój mały świat na Ziemi.

Licząc na zainteresowanie naszą inwestycją pozostajemy,

Z poważaniem

Tadeusz Pietras – inwestor
Dariusz Kowalewski – wykonawca