Lokalizacja

Nowoczesne osiedle z przestrzenią wypoczynkową nad stawem. Poznaj bliżej korzyści z zamieszkania w Grodzisku Mazowieckim.

Grodzisk Mazowiecki,
czyli adres z przyszłością


Lokalizacja osiedla: Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska 2A

Miasto Grodzisk Mazowiecki oddalone jest od centrum Warszawy o ok. 40 km, z doskonałymi połączeniami środkami transportu zbiorowego w postaci linii autobusowej, kolejowej PKP oraz kolei podmiejskiej WKD.

Osiedle Relaks Nad Stawem położone jest na poza miejskim zgiełkiem, natomiast jest doskonale skomunikowane z centrum miasta.


źródło: grodzisk.pl
źródło: grodzisk.pl

Usługi i edukacja


Grodzisk Mazowiecki daje szerokie możliwości zaspokajania swoich potrzeb bytowych, oświatowych, kulturalnych, rekreacyjnych i in. Jest to dynamicznie rozwijające się miasto, plasujące się w czołówce podobnych miast w Polsce i jedno z pierwszych na Mazowszu, odznaczone tytułem Miasta Przyszłości przez magazyn Financial Times. Co więcej, Grodzisk Mazowiecki zajął 3 miejsce w plebiscycie na „Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”.

Miasto oferuje swoim mieszkańcom bogatą sieć sklepów i marketów, a zwolennicy tradycyjnych zakupów mogą skorzystać z targowiska miejskiego oferującego produkty poza sieciowe oraz rynek staroci.
Liczne szkoły, w tym Państwowa Szkoła Muzyczna z wieloletnią tradycją, zaspokajają potrzeby edukacyjne na poziomie podstawowym i średnim.
Działający w Grodzisku Mazowieckim Szpital Zachodni to nowoczesna placówka lecznicza znana i ceniona na całym Zachodnim Mazowszu.


Rekreacja i kultura


Potrzeby kulturalne i sportowe zapewniają takie placówki jak Centrum Kultury z salą kinową, kino studyjne Wolność w Willi Radogoszcz, nowoczesna  Mediateka – miejsce aktywności seniorów, klub sportowy z wieloma sekcjami, kryty basen, czy też budująca się hala widowiskowo-sportowa
Oferta rekreacyjna koncentruje się głownie wokół doskonale urządzonych terenów parkowych i skwerów, z których na uwagę zasługują parki: Stawy Walczewskiego, Stawy Goliana, Park Skarbków. Ofertę rekreacyjną uzupełniają ciekawe, zróżnicowane tereny wokół miasta, z licznymi ścieżkami pieszymi i rowerowymi.
Potrzeby duchowe można zaspokoić w kościołach, z których na uwagę zasługuje Kościół Św. Anny usytuowany w centralnej, historycznej części miasta, najbliższy kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy na ul Piaskowej, czy też zabytkowy drewniany XVII wieczny kościół w Żukowie, nieopodal miasta.


źródło: grodzisk.pl
źródło: grodzisk.pl

Stabilna inwestycja


Osiedle posiada bezpośredni dostęp do drogi powiatowej nr 1503, prowadzącej z Grodziska Mazowieckiego do oddalonej o kilka kilometrów drogi ekspresowej S8 w kierunku Warszawy. Tą samą drogą powiatową, tylko w przeciwnym kierunku, można w ciągu kilkunastu minut dojechać do autostrady A2 relacji Warszawa – Łódź.  Aktualnie budowana jest obwodnica komunikacyjna, która odciąży miasto z ciężkiego ruchu samochodowego.

W takim miejscu budujemy i chcemy stworzyć osiedle będące komfortowym, kameralnym zakątkiem do życia, z jednoczesną możliwością korzystania z pełnej gamy potrzeb życiowych i możliwości rozwoju.

Adres: ul. Nadarzyńska 2a,
05-825 Grodzisk Mazowiecki